İskenderunspor sezona sıkı hazırlanıyor

0
256

Yeni İskenderunspor birinci etap çalışmalarını İskenderun’da sürdürüyor. Takım elindeki kadroyu en iyi şekilde kullanmaya çalışırken topla çalışmalar Payas sahasında gerçekleştiriliyor. 2010-2011 sezonunda İskenderun’u 3.lig de temsil edecek olan İskenderunspor transfer çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan da teknik heyet takım halinde çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. İskenderunspor sezona sıkı hazırlanıyorYapılan çalışmalarda ilk olarak topsuz çalışan futbolcular sıcaklardan dolayı oldukça ter döktü. Teknik heyetten Can Güven tüm takımı kenardan izlerken, Ender Traş kendi grubunu topla çalıştırırken, yardımcı antrenörlerden Reşit Katıksan diğer grubu kısa pas yaparak çalıştırdı.
Kalecileri ise kaleci antrenörü Bekir Arpacı topla çalıştırdı. Payas’taki antrenmanda tüm gruplar topla çalışmalarını sürdürürken, kısa pas ve uzun pas çalışmaları yaptılar.
Yeni İskenderunspor teknik heyetinden Can Güven ve Ender Traş haber ekibimize takımın değerlendirmesini yaptılar.
Yapılan takviyelerle güçlerine güç kattıklarını söyleyen Güven, “İnşallah İskenderun taraftarları iyi bir futbol takımı izleyecekler” dedi.
Teknik heyetten Ender Traş ise yaptığı açıklamasında “İskenderun halkına iyi bir takım hazırlığı yapıyoruz. 5 Temmuz Stadı’nda taraftarlarımız takımımızı izlerken mutluluk duyacaklar” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × 3 =