Palandöken salı günü İskenderun’da

0
231

İskenderun’da bulunan esnaf oda başkanları, Kuyumcular ve Saatçiler Odası’nda toplanarak, Dörtyol’da yapılan hain terörist saldırıyı kınadılar. Esnaf oda başkanları adına söz alan İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat, TESK (Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu) Genel Başkanı Bendevi Palandöken’in istişare toplantısına katılmak üzere Hatay’a geleceğini ve önümüzdeki hafta Salı günü Palandöken’i İskenderun’da ağırlayacaklarını söyledi. Palandöken salı günü İskenderun’da
Konuşmasına Dörtyol’da şehit edilen 4 polisimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı dileyerek başlayan İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat, “Ne olursa olsun insanlarımızın huzurunu kaçıracak tutum ve davranışlardan herkes kaçınmalıdır. Çünkü bugünlerde en çok huzur ve sükunete ihtiyacımız var. TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, illeri gezerek incelemelerde bulunuyor. Genel Başkan Palandöken, geçen haftaki Van ziyaretinin ardından, şimdi de esnaf odalarıyla istişare toplantısına katılmak üzere Hatay’a gelecektir. Cumartesi günü Hatay’a gelecek olan TESK Genel Başkanı Palandöken’i Salı günü İskenderun’a davet ederek, burada ağırlayacağız” dedi.
Toplantıda İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın, İskenderun Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Hidayet Şahinoğlu, 2 Nolu Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Remzi Çaylı, Terziler Odası Başkanı Mehmet Ordulu ve Berberler Odası Başkanı Nurettin Tabaş da hazır bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 + six =