İskenderun’da lokantalar zincirine bir halka daha eklendi. İşletmeciliğini Aydın Celal Sökmen’in yaptığı Home Restaurant, Yöresel Ev Yemekleri, düzenlenen sade bir törenle İskenderunlulara merhaba dedi.
Yenişehir Mahallesi Yavuz Selim Sultan Caddesi No: 50 Martı Apartmanı altında hizmete giren yeni işyerinin açılış merasimine İskenderun Belediye Başkan Vekili İbrahim Akçalı, MHP İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Gül, İskenderun Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Hidayet Şahinoğlu, belediye meclis üyeleri ve davetli topluluğu katıldı.
Muhteşem ev yemeklerinin İskenderunluların damak zevkine sunulduğu Home Restaurant Yöresel Ev Yemekleri’nin açılış töreni öncesi kısa bir konuşma yapan Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Hidayet Şahinoğlu, işletmeci Aydın Celal Sökmen’in sektörde çok başarılı olduğunu, bu işyerini İskenderunlular için bir şans olduğunu belirtti. Şahinoğlu, Home Restaurant’ın hayırlı olmasını dilerken, işletmecilere de bol kazançlar diledi.
Daha sonra söz alan İskenderun Belediye Başkan Vekili İbrahim Akçalı ise, kentte yeni yeni işyerleri görmekten son derece mutluluk duyduğunu ifade etti. Akçalı, kurdeleyi keserek Home Restaurant Yöresel Ev Yemekleri’nin hayırlı olmasını diledi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here