Yeni İskenderun spor topla çalışmalara başladı

0
218

Yeni İskenderun spor, topla çalışmalara dün başladı. Bu yıl mücadele edeceği 3. ligde iyi bir takım kurmak için çalışan teknik kurmaylar, takım kadrosuyla çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürüyor.Yeni İskenderun spor topla çalışmalara başladı İskenderun’da çim saha olmaması dolayısıyla Payas’ta antrenmanlarını sürdüren turuncu – mavili ekipte, futbolcuların moralleri oldukça yerinde. Teknik direktör Can Güven ve Ender Tıraş gözetiminde Payas çim sahasında çalışmalarına başlayan takımda yeni transferlerde yer aldı. Yaklaşık bir haftadır kondisyon çalışması yapan Yeni İskenderun spor, dün itibariyle topla çalışmalarına başladı. Gruplar halinde yapılan çalışmalarda tüm futbolcuların mücadeleci kimlikleri ön plana çıkarken, kaleciler ise kaleci Antrenörü Bekir Arpacı gözetiminde çalıştılar.
Bu Adana spor’dan kiralık alınan kaleci Savaş Özdemir’in de antrenmanda çalıştığı görüldü. Teknik direktör Can Güven, futbolcuların morallerinin yerinde olduğunu ifade ederken,
Teknik kadrodan Ender Tıraş ise, “Takımımız da iyi bir hava oluştu. Yeni gelen futbolcularla birlikte 3. ligde iyi bir ekip yapmaya çalışıyoruz. İnşallah bu takımın arkasında bulunan İskenderun halkı da bizlere sahip çıkar ve bulunduğumuz konumdan 2.lige çıkarız” şeklinde konuştu. 3. ligde mücadele edecek olan Yeni İskenderun spor şu ana kadar Beşiktaş paf takımından Erhan Bilici, Hatay spor’dan Evren Kolaç, Adana spor’dan Kaleci Savaş Özdemir, Çukurova Üniversitesi’nden kaleci Çetin Dogan, Bingöl Belediye spor’dan Cafer Elek, Kozan Belediye spor’dan Mehmet Can Küçük, Erzin spor’dan Ali Kurt, Karayılan spor’dan Başaran Balcı’yı kadrosuna dahil etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

seven + seventeen =