Mavi Beyazlılar, Teknik Direktör Halit Ersoy İle Yola Devam Kararı Aldı

ASAŞSPOR’DA 4 TRANSFER
Asaşspor’da 4 transfer
2010-2011 futbol sezonunda Hatay Süper Amatör Kümede mücadele edecek olan İskenderun Asaşspor, yaptığı 4 flaş transfer ile rakiplerinin korkulu rüyası haline geldi. Asaşspor Kulüp Başkanı Zeki Göçmen, Reyhanlıspor’dan İzzet Bozkurt ile Oğuz Şanlıoğlu, Yeni İskenderunspor’dan Mustafa Güleryüz ve Altınözüspor’dan Yasin Çelik’i transfer ettiklerini açıkladı.

Göçmen ”Başarı Bekliyoruz”

Asaşspor Kulüp Başkanı Zeki Göçmen, yeni sezon öncesi Asaş Filtre Konferans Salonu’nda futbolcular ile yaptığı toplantıda, “Biz Asaş Filtre Fabrikası olarak geçmiş yıllardan beri Türk futboluna hizmet etmekteyiz, etmeyede devam edeceğiz. Maddi açıdan hiçbir sorunumuz yoktur. Bizler sizlerden başarı beklemekteyiz” dedi.

Atasever ”Fabrikamıza Yakışanı Yapın”

İskenderun Asaşspor 2.Başkanı Suat Atasever’de yaptığı konuşmada, “Dünyaya Filtre ihraç eden saygın fabrikalardan biriyiz. Kentimizde gezerken Asaşspor’un futbolcusu olduğunu unutmayınız. Sizler karşınızdaki kişilere saygı gösterin ki, Onlar da size göstersin. Bunun için fabrikamıza yakışanı yapın” dedi.

Halit Ersoy ile Yola Devam

2. Başkan Suat Atasever yaptığı açıklamada, “Geçen yıl 2.yarıda Asaşspor’un Teknik Patronluğuna getirilen bölgemizin tanınmış başarılı teknik direktörlerinden Halit Ersoy ile yola devam kararı aldık” dedi.
Bu arada Asaşspor yeni sezon hazırlıklarına 2 Ağustos pazartesi günü başlayacak.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

11 + nine =