Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen spor etkinliklerinde oldukça çekişmeli maçlar oynandı. Geçtiğimiz hafta sonu Pazar günü devam maçların akşam saatlerinde finalleri oynandı.
İskenderun’da gerçekleştirilen tüm spor aktivitelerinde yer alan İskenderun basını turnuvaya renk katıyor. Plaj futbolunda oynadığı maçlarda rakiplerini yenen İskenderun basını, final maçında ise her turnuvanın renkli simalarından Terzi Yaşar’ın takımı ile karşı karşıya geldi.
Pazar günü saat 17.00’de ve 18.00’de iki maç oynayan İskenderun basını, finalde rakibi Terzi Yaşar’a 6-4 yenilerek turnuvadan ikinci oldu.
Final maçını çok sayıda taraftar izlerken, bol gollü geçen maçın her anı taraftarlara heyecan yarattı. İskenderun basınının oldukça dirençli olması ve art arda gol atması zaman zaman saha kenarındaki Terzi Yaşar ağabeyimizi strese soktuğu gözlendi. Ama sahada mücadele eden futbolcular da başkanları Terzi Yaşar’ı rahatlatmak için rakip kaleye golleri sıralayınca, maçtan Terzi Yaşar’ın takımı 6–4 galip ayrıldı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here