Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından İskenderun’da 1.si düzenlenen spor etkinliklerinin halı saha, voleybol ve basketbol turnuvalarının finalistleri düzenlenen ödül töreninde bir araya geldiler. Belediye Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen ödül törenine İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 2.Başkanı Ayhan Dik, düzenlenen turnuvalara katılan takımlar ve aileler katıldı.
Turnuvanın birincilerine kupa, ikincilerine ise madalya verildi. Ödül töreni öncesinde ilk olarak İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek söz alarak, turnuvayı düzenleyen Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 2.Başkanı Ayhan Dik’e ve takım oluşturarak katılanlara teşekkür etti. Turnuvayı düzenleyen Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 2. Başkanı Ayhan Dik ise yaptığı konuşmasında, “İskenderun’da ilk kez düzenlediğimiz spor şenliklerinin devamının gelmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gençlerimizi bir araya getirmek, spor anlamında onların streslerini almak ve ailelerin de çocuklarını izlemeleri bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Bu turnuvada bizlere destek olan Belediye Başkanımız Yusuf Civelek’e ve basın mensuplarına sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, plaj futbolunda 1. olan Terzi Yaşar’a ve takıma, kupa ve madalyalarını verdi.
Yapılan tüm turnuvalara katılan basın mensupları da plaj futbolunda ikinci olarak madalya aldı. Basın mensuplarının madalyalarını ise CHP İskenderun Belediye Meclis Üyesi Kemal Sonay taktı.
Daha sonra basketbol, voleybol, plaj voleybolunda ve halı sahada dereceye girenler ödüllerini yetkilerden aldılar.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here