İKEM’de SBS Hatay Birinciliği Gururu..

İKEM Koleji İlköğretim Müdürü Emine Çirkin, 2009-2010 Eğitim Öğretim yılı SBS sonuçları açıklandığını belirterek “Bu sonuçlar Kolej olarak yürütmüş olduğumuz çalışmaların ne kadar başarılı olduğunu bize göstermiştir” dedi.
20 yıllık geçmişiyle kurumsal kimliği, hedefi ve bireysel değil kitlesel başarı yakaladıklarının altını çizen Özel İKEM Koleji İlköğretim Bölümü Müdürü Emine Çirkin, Bu yıl 8. sınıf bazında aldıkları puan ortalamasının 441 olduğunu söyledi.Alkışlar İKEM’e!
Okul yerleştirme puanının 424.723 olduğuna işaret eden Çirkin “Hatay’da mevcut 471 ilköğretim okulu arasında Hatay birinciliğimiz, ilçemiz ve kurumumuz adına bizi gururlandırmıştır. İskenderun 2. liğini Arda Boğa, İskenderun 3. lüğünü Deniz Çolakoğlu elde etmiştir. Hedefimiz; sadece Akademik başarı değil, öğrencilerimizi hayata hazırlamak, sosyal ve kültürel yaşamın gereksinimine ayak uydurabilen, bir değil birkaç dil bilen, sorgulayan, düşünen, iletişimi yüksek, sosyal ve sanatsal alanda gelişmiş bireyler yetiştirmektir” şeklinde konuştu.
Çocukların, geleceğin Türkiye’sinde aktif rol alacağına gönülden inandığını da sözlerine ekleyen Çirkin şunları kaydetti: “Eğitim, Kişiye kendini önemli hissettirmekle başlar, sevgiyle başarıya ulaşır. Bu başarının yakalamasında öğretmen kadromuzun öğrenci velilerimizin katkısı büyüktür. Kendilerine yürekten teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimizi kutluyoruz.”

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × 1 =