Cemnur yüzme havuzunda bu sezon yüzme öğrenen minik öğrencilere düzenlenen törenle sertifikaları takdim edildi. Yaz sezonunun start alması ile birlikte başlayan yüzme kurslarında başarı gösteren tüm öğrenciler yüzme öğrenmenin mutluluğunu aldıkları sertifikalar ile bütünleştirdiler.
Cemnur yüzme havuzu hocası Reşat Demircan önderliğinde başlayan yüzme kursunda tüm öğrenciler kendilerine gösterilen dersleri yerine getirip yüzme tekniklerini tüm ayrıntıları ve detaylarıyla öğrendiler.
5 yaş üstü tüm çocukların katıldığı yüzme kursları yaklaşık bir buçuk ay sürerken, bu süre zarfında ailelerde çocuklarını bir an olsun yalnız bırakmayarak onların heyecanına ortak oldular. Yüzme kursunu başarıyla tamamlayan öğrenciler dün düzenlenen törenle sertifikalarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadılar.
Cemnur Tesisleri işletmecilerinden Yıldırım Alpay, deniz kentinde yaşamamıza rağmen birçok insanın yüzme bilmediğini vurguladı. Cemnur tesisleri olarak her yaştan insana yüzme kursları verdiklerini kaydeden Alpay, ayrıca her Perşembe günü bayanlara ücretsiz yüzme keyfi yaşattıklarını yineledi. Alpay konuşmasının sonunda tesis olarak ilerleyen günlerde birçok faaliyetlerin altına imza atacaklarını müjdeledi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here