MHP İskenderun İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen dayanışma gecesinde birlik ve beraberlik mesajları verildi. 3M Garden Club’ta düzenlenen dayanışma gecesinde MHP İskenderun İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevine getirilen Emel Sönmez, partililerle bir araya gelerek tanışma ve kaynaşma imkanı buldu.
Düzenlenen dayanışma gecesine MHP İlçe Başkanı İbrahim Gül, İskenderun Belediye Meclis Üyesi Garip Şandır, İskenderun Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Mor, parti yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Emel Sönmez ve partililer katıldı.MHP Kadın Kolları’ndan dayanışma gecesi
MHP İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Gül, gecede yaptığı konuşmasında, “Hayatın zor şartları ve yoğun temposu içinde hem bir araya gelmek hem de ülkemizin geleceğini ilgilendiren konuların çözümü için moral depolamak maksadıyla toplandık. Çünkü önümüzdeki günler ülkemizin kaderini belirleyecek adımların atılacağı bir zaman dilimini içermektedir. Anayasa değişikliğini isteyenler, dayatmalara teslim olmuş AKP hükümetidir. Bizler bu ülkenin bekası için mücadele edenler, bunların peşine takılıp da Anayasa değişikliğine evet demeyeceğiz” dedi.
MHP İskenderun İlçe Kadın Kolları Başkanı Emel Sönmez ise, “Partimin bana vermiş olduğu bu görevi layıkıyla yerine getirmek için elimden gelen gayreti göstereceğim” ifadesini kullandı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

sixteen − fourteen =