Dillere destan düğün

3
868

Kentimizin tanınmış ve sevilen genç iş adamlarından Engin Dağ, gönlünü kaptırdığı Sakız ailesinin güzel kızları Songül ile hayatını birleştirdi. Genç çiftlerin bu mutlu gününe çok sayıda dostları, sevenleri de ortak oldu.
Dağlar şirketler grubu yönetim kurulu üyesi Engin Dağ, Sakız ailesinin biricik kızları Songül ile birlikteliklerini evlilikle sonlandırdılar. Dillere destan düğün
Toyota Plaza Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen düğün merasimine Nardüzü Belediye Başkanı Mehmet Yolcu, Yeşilköy Belediye Başkanı Fatma Görgen Selimoğlu, bölgemizin tanınmış iş ve siyaset adamları, genç çiftlerin aileleri, sevenleri dost ve akrabaları da katılarak genç çiftlerin bu en mutlu ve özel günlerinde mutluluklarına mutluluk kattılar. Dillere destan düğün
Oldukça görkemli geçen düğünde gelin güzelliğiyle, damat ise şıklığıyla tüm dikkatleri üzerlerinde toplarken, mutlulukları da gözlerinden okunuyordu. Muhteşem dans müziğiyle başlayan gecede aileler de gelen davetlilerle yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergilediler. Bu arada Engin – Songül çiftinin mutluluklarının yanı sıra oldukça heyecanlı oldukları da gözlerden kaçmazken, çok sayıda davetlinin katılım gösterdiği düğünde ailelerde akraba olmanın mutluluğunu yaşadılar.
Gecenin ilerleyen saatlerinde genç çiftler bir an olsun pistten inmeyerek bu mutlu günlerini doyasıya yaşarlarken, davetliler ise, Güneydoğu bölgesinin ünlü ses sanatçısı Grup Berzi’nin solisti Mehmet Berzi’nin seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla şenlenen düğünde bol bol oynayıp halaylar çekerek, Engin – Songül çiftinin mutluluklarına ortak oldular.
Güney Medya Grubu olarak genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Dillere destan düğün

3 YORUMLAR

  1. Google’de gezerken gördüm tekrar mutluluklar (Mehmet Berzî)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 + one =