İskenderun sanayi esnafı, Belen Kurtoğlu Restaurant’ta düzenlenen dayanışma yemeğinde birlik ve beraberlik mesajı verdiler.
Madeni İşler Odası tarafından organize edilen dayanışma yemeğine İskenderun Kaymakamı Cemil Aksak, İskenderun Hızarcılar ve Mobilyacılar Odası Başkanı ve Belediye Meclis üyesi Abdulkadir Yardımcıoğlu, Elektrik ve Elektronikçiler Odası Başkanı Mustafa Mert, Madeni İşler Odası Başkanı Ahmet Çardaklı, sanayi esnafı ve sanayide uzun yıllar hizmet verenler katıldı.
Dayanışma yemeğinde ilk olarak söz alan Madeni İşler Odası Başkanı Ahmet Çardaklı, yemeğin amacının sanayi esnafları arasında Birlik ve beraberliklerini pekiştirmek olduğunu belirtti.
Sanayi esnaflarının yemeğine katılmaktan ötürü mutluluk duyduğunu belirten İskenderun Kaymakamı Cemil Aksak ise, “Bu birlikteliği sağlayan başta oda başkanı ve yönetimine teşekkür ediyorum. Birlikten her zaman kuvvet doğar” ifadesinde bulundu.
Gecede ayrıca davetlilere Prestij Danışmanlık Hatay Bölge Temsilcisi Evren Uslu tarafından küçük ve orta ölçekli esnaflara yönelik sağlanan kredi ve imkanlarla ilgili bilgiler verildi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here