Ana Sayfa Yaşam Cemnur Yüzme havuzu ilgi odağı oldu

Cemnur Yüzme havuzu ilgi odağı oldu

Cemnur Tesislerinin başlattığı yüzme kurslarına katılan minikler, deneyimli öğretmenler eşliğinde yüzme öğrenirken, ayrıca yaz tatilinde de havuz keyfinin tadını çıkarıyorlar.
Yaz sezonunda faaliyetlerini aralıksız sürdüren Cemnur Tesislerinde 1 Haziran itibariyle start alan yüzme kurslarına ilginin bir hayli fazla olduğu görüldü.
Cemnur Tesisleri yüzme hocası aynı zamanda Beden Eğitimi öğretmeni Reşat Demircan ve yardımcı antrenör Aylin Aklaya, İlker Karadal ve Şerif Karakıslı, öğrencilere yüzmeyi en ince ayrıntısına kadar öğretiyorlar. Eğitimciler, öğrencilerle bire bir yakından ilgilenerek yüzme öğrenme konusunda büyük çaba sarf ederlerken, aileler de çocuklarıyla birlikte yüzme öğrenme heyecanına ortak oluyorlar.
Beden Eğitimi öğretmeni Reşat Demircan, kurslara yoğun ilginin olduğunu belirterek, yüzmenin ayrıca sağlık açısından son derece önemli olduğuna vurgu yaptı.
Yüzme sporunun aktif spor dalları arasında olduğunun altını çizen Demircan, yüzme bilmeyen ve öğrenmek isteyen herkesi Cemnur Tesislerine davet etti.

2 Yorumlar

  1. aysegül hanım rica ediyorum saçmalamayın ben bizt kendim orada ögrendim iskenderun ilk 3deyim

  2. böyle bir yüzme kursu hayatımda görmedim saçma sapan eğitim uyguluyor. yüzmeyi bilen çocuğu verdim artık bildiğini bile yapamıyor ne denize ne havuza giremez oldu. aryrıca artistik hareket öğreteceğim diye çocuğu boğuyorlardı. bu manzarayı görünce kaydımı sildirdim.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here