Aydınlatma teknolojisinin ışıltılı adresi

0
257

İskenderun’daki aydınlatma dünyası mağazalarına bir yenisi daha eklendi. Yenişehir Mahallesi Kanatlı Caddesi üzerinde İskenderun Belediyesi Başkanvekili Cemil Uğutmen tarafından açılış kurdelesi kesilen Yolcu Elektrik, iç mimarisi ve ürün çeşidiyle göz doldurdu. Aydınlatma teknolojisinin ışıltılı adresi
Aydınlatma ürünlerinin yer aldığı Yolcu Elektrik ve Aydınlatma Dünyası’nın açılışı öncesinde açıklamada bulunan İskenderun Belediyesi Başkanvekili Cemil Uğutmen, “Bir mekanı ne kadar güzel dekore etseniz ya da görkemli mobilyalarla donatsanız da, modern bir aydınlatma sistemi olmadıktan sonra, o mekandaki detayları net olarak ortaya koyamazsınız. Aydınlatma teknolojisinin en son ürünleriyle donatılan Yolcu Elektrik’in sahiplerine hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum” şeklinde görüş ortaya koydu.
Mağaza sahibi Mehmet Yolcu da, yaptığı açıklamasında, “Ev ya da işyerlerindeki mobilyaları, gerek tarz gerek ise tasarım olarak tamamlayabilecek aydınlatma aksesuarlarını İskenderun halkının tercihine sunuyoruz” dedi.
Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından mağaza sahibi Mehmet Yolcu, konuklarla yakından ilgilenerek iyi bir ev sahipliği örneği sergiledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eight + 5 =