İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkanı Garip Şandır ve beraberindeki heyet AK Parti İskenderun İlçe teşkilatını ziyaret ederek AMATEM için destek istedi.
Ziyaretten konuşan İTSO eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkanı Garip Şandır, uyuşturucuyla birlikte mücadele etmek gerektiğinin altını çizdi.
Dün sabah İTSO binasında düzenlenen basın toplantısının ardından destek turlarına başlayan İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı heyeti ilk olarak AK Parti’yi ziyaretle başladı. AK Parti İlçe Başkanı Musa Kurşun’u ziyaret eden heyet, AMATEM (Alkol – Madde Bağımlılığı Araştırma, Tedavi ve Eğitim Merkezi)’nin mutlaka bölgemize kazandırılması konusunda destek çağrısında bulundu. Ziyarette konuşan İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkanı Garip Şandır, uyuşturucuyla birlikte mücadele etmemiz gerektiğini belirterek bu batağa saplanan ve kurtulmak isteyen vatandaşlarımıza birlikte el uzatmak gerektiğini kaydetti.
AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Musa Kurşun ise, gereken her türlü desteğin verileceğini ifade etti. Hizmet için var olduklarının altını çizen Başkan Kurşun, koltukların geçici olduğunu, önemli olan şeyin bu millete hizmet etmek olduğunu söyledi. Teşkilat olarak AMATEM’in kurulması için çaba sarf edeceklerini sözlerine ekleyen AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Musa Kurşun, vakıf yöneticilerine bu ziyaretten dolayı da teşekkür etti.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here