İskenderun Kızılay Derneği, sosyal sorumluluk bilincinde halka yaptıkları yardımları sürdürüyor. Dernek, 4 engelli vatandaşımıza tekerlekli sandalye armağan ederek onların hayata bağlanmalarında önemli bir pay sahibi oldu.
Sosyal güvencesi olmayan ve tekerlekli sandalye için İskenderun Kızılay Derneği’ne müracaat eden 4 vatandaşımızın daha tekerlekli sandalye ihtiyacı karşılandı.
İskenderun Kızılay Derneği Başkanı Ümit Günay, dün olduğu gibi bugünde, yarında Kızılay Derneği’ne müracaat eden vatandaşların bu ihtiyaçlarının karşılanması için yoğun bir çaba gösterdiklerinin altını çizerek, bu çalışmalar sonucunda 4 engelli vatandaşımızı daha hayata bağlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
Kızılay Derneği olarak Ramazan ayında da yardımlarını sürdüreceklerini kaydeden Başkan Günay, bu kapsamda İskenderun halkına da seslenerek Ramazan ayında yardıma muhtaç ailelere yapılacak olan yardımların Kızılay’a yapılmasını istedi.
Kızılay Derneği Başkanı Ümit Günay ayrıca, bu Cuma günü Kırgızistan ve Özbekistan’daki vatandaşlara bağış toplayacaklarını kamuoyuna duyurdu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here