İstiklal Makzume Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen 2009-2010 mezuniyet balosu coşku içerisinde gerçekleşti. Gecede aynı zamanda öğrenciler okullarından ayrılmanın hüznünü yaşarken, yaptıkları dans gösterileri ile de davetlilere unutulmaz anlar yaşattılar.
Yelken Kulübü’nde gerçekleşen mezuniyet balosuna Karaağaç Belediye Başkanı Necmettin Acar, Nardüzü Belediye Başkanı Mehmet Yolcu, AK Parti İskenderun Belediye Meclis üyesi aynı zamanda Yeminli Mali Müşavir İbrahim Yaran, İstiklal Makzume Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Keser, okul öğretmenleri öğrenciler ve veliler katıldı.
Mezuniyet balosunda ilk olarak mezun olan öğrenciler geçiş töreni yaptı. Geçiş töreninde kız öğrencileri zarafetleri ve güzellikleriyle, erkek öğrenciler ise şıklıklarıyla dikkatleri üzerlerinde topladılar.
4 yıllarını verdikleri okullarından ayrılmanın hüznünü yaşayan öğrenciler, aynı zamanda mezun olmanın da sevincini ve mutluluğunu geceye katılan aileleriyle birlikte yaşadılar.
Mezuniyet balosunda gösterilerin ardından öğrenciler gece boyunca gönüllerince eğlenerek muzun olmanın tadını çıkardılar.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here