MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, başkent Ankara’da devam eden ”Hatay Günleri” etkinliği kapsamında Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) açılan stantları gezdi.
MHP Grup Başkanvekilleri Oktay Vural ve Mehmet Şandır ile milletvekilleri ve bazı partililerle AKM’yi gezen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, etkinliği katılan vatandaşlar tarafından alkışlarla karşılandı. Stantları gezerek, vatandaşlarla sohbet eden Bahçeli’ye Belen Belediyesi standında ”Asya’yı Avrupa’ya bağlayan İpekyolu geçit şehri Belen” yazılı üzerinde Bahçeli’nin fotoğrafının bulunduğu tablo hediye edildi. Stantlardaki halı dokuma tezgahlarındaki çalışmalarla ilgili bilgi alan MHP Lideri Bahçeli, ressam Ali Taş’ın özel bir teknikle yaptığı ve karanlıkta da görülebilen resimlerin bulunduğu sergiyi gezdi.
Stantları gezerken vatandaşlara fotoğraf çekilen Bahçeli’ye İskenderun Demir Çelik Spor’un forması ile Kurtuluş Savaşı’nı anlatan bir tablo da hediye edildi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gazetecilere yaptığı kısa açıklamada, bütün stantları gezdiğini, bundan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Kamu kuruluşları, belediyeler, halk ve iş adamlarının ortaya koyduğu değerli çalışmaları incelediğini ve bundan büyük memnuniyet duyduğunu belirten Bahçeli, ”Hatay çok modern bir gelişme içerisinde. Ben herkesi kutluyorum. Bu güzel çalışmaya katkı sağlayan başta dernek başkanları olmak üzere tüm Hataylılara sevgi ve selamlarımı gönderiyorum” dedi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here