İskenderun Belediyesi’nin karşısında hizmete açılan Asta Piknik Cafe Restoran, zengin menüsü ve hizmet kalitesiyle kendi kulvarında iddialı. AK Parti İlçe Başkanı Musa Kurşun, İskenderun Belediye Meclis Üyeleri Erol Akın ve Ali Çıtanak, Belediye Başkanvekili İbrahim Akçalı, Mali Müşavir Behçet Kanat ve kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı açılış töreninde renkli görüntüler yaşandı.
İskenderun Belediye Başkanvekili İbrahim Akçalı, kurdele kesimi öncesinde yaptığı açıklamasında, “Kentimiz her geçen gün güzelleşiyor, böyle işyerlerinin açılması bizleri mutlu ediyor. Şehrimizde bu tür işyerlerinin çoğalması ekonomik hareketlilik ve istihdam sağlıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı işler, bol kazançlar” diyerek, temennilerini dile getirdi. Açılış kurdelesini AK Parti İlçe Başkanı Musa Kurşun ve Belediye Başkanvekili İbrahim Akçalı birlikte kesti.
İşyeri sahibi Mustafa Kanat da, iyi bir ekiple yola çıktıklarını ve İskenderun halkının damak zevkine hitap eden menülerle en kaliteli hizmeti vereceklerini kaydetti. Misafirlerle yakından ilgilenen Asta Piknik Cafe Restoran’ın sahibi Mustafa Kanat, açılış sonrasında katılımcılarla bir süre sohbet ederek iyi bir ev sahipliği örneği sergiledi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here