Bayır Bucak Türkleri olarak her yıl düzenlemiş olduğumuz geleneksel yahni şölenimizi son zamanlarda ülkemizin hainler tarafından zarara uğratmak istenmesi sebebiyle ve ayrıca terör saldırılarının karşısında Biz Bayır Bucak Türkleri olarak bu şöleni iptal etmeye karar vermiş bulunmaktayız.
Ülkemizde ,bölgemizde, şehrimizde şehidimiz varken biz Bayır Bucak Türkleri olarak ne şölen yapabiliriz ne de eğlenebiliriz.
Ülkemizde yaşanan olaylar ülkemizi derinden üzmüştür. Bayır Bucak Türkleri olarak, askerimize polisimize ve tüm güvenlik güçlerimize yapılan saldırıları ve ülkemiz üzerinde oyun oynamak isteyen kişi ve kişileri, kesimleri lanetle ve esefle kınıyoruz.
Bu kutsal görev uğruna vatanın bölünmez bütünlüğü için canını vatan ve millet aşkıyla hiçe sayan şehitlerimizi rahmetle anıyor geride bıraktıkları ailesi, yakınları ve T.S.K.başsağlığı diliyoruz.
Bu topraklarda yaşayan her kesimin birlik ve beraberlik içerisinde huzurlu bir şekilde yaşamasını istiyoruz. Gencecik şehit kardeşlerimizin acılarını bir daha yaşamak istemiyoruz.

MEHMET FETTAH ÇİFTÇİ
BAYIR BUCAK TÜRKLERİ YARDIMLAŞMA
DAYANIŞMA KORUM VE TANITMA DERNEĞİ
BAŞKANI

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here