Antakya Primemall’in şehitlerimizi toprağa vereceğimiz bir günde temel atma töreni gerçekleştirmesi tepki toplarken, İskenderun Rotary Kulübü’nün şehitlerimize saygıdan dolayı devir teslim törenini iptal etmesi olumlu karşılandı.

Rotary Kulübü’ne alkış, Primemal’e tepki
İskenderun Rotary Kulübü’nün her yıl Temmuz ayında gerçekleştirdiği devir teslim törenini, bu yıl şehitlerimizden dolayı iptal etmesi şehitlerimize gösterdikleri saygıdan dolayı takdirle karşılandı. Bu arada dün Antakya’da temel atma töreni gerçekleştiren Primemal ise bir o kadar tepki topladı.
İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Alp Arslan Güneşberk ile yeni dönem başkanı Demet Özal, dün basının karşısına geçerek kamuoyunu bilgilendirme toplantısı yaptı.
İlk olarak konuşan Rotary Kulübü Başkanı Güneşberk, Türkiye’nin içinde bulunduğu acılı günde kendilerinin devir teslim törenini şehitlere saygıdan dolayı gerçekleştirilmemesinin daha doğru olacağını belirtti.
İskenderun Rotary Yeni Dönem Başkanı Demet Özal ise, ülke olarak zor günlerden geçtiğimizi dolayısıyla birlik ve beraberlik içinde olmamız gerektiğinin altını çizdi. Özal, bayrağı devraldığı yeni dönemde elinden gelen tüm çaba ve gayreti sergileyeceğini kaydetti.

1 YORUM

 1. bu tür haberlerin artık prim almadığını belirterek fikirlerimi ve sorularımı yazacağım.
  önce sorularım
  1: Rotary Kulübü’ne alkış, Primemal’e tepki demişsiniz. çok merak ediyorum; bu rotary’ye kim alkış tuttu; bizim burda çok sevilmezlerde. ve devam ediyorum. Primemal’e kim tepki gösterdi. adamlar yatırım yaptı diye biz alkışladık. tepkileri nasıl tespit ediyorsunuz hayran kaldım.
  2: Rotary Kulübü devir teslim törenini ertelemiş. ya ertelemeseydi kimin umrundaydıki. artı ne devredeceklermiş ki tören yapıyorlar gifden belli gelen belli görevleri misyonları bellii. çokmu dert memlekete birde tören yapacaklarmış.
  3: asıl önemli konu bu haberi yapanlara. memlekette iki şehit var. biri iskenderun biri erzin. şehitleri bırakıp kıçı kırık bir temel atma törenine iskenderundan bir kamyon dolusu medya mensubu (sözde) ne demeye antakya’ya geldi anlamadık. madem şehitler saygılısınız bırakın temeli kim atarsa atsın gelmeyin abi.
  şimdi fikirlerimi yazayım.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × one =