TFF 2. Liginde mücadele eden Güney temsilcisi İskenderun Demirçelikspor, Teknik Direktörlüğe Besim Durmuş’u getirdi.
Yapılan açıklamada, 4-5 hoca ile görüşme görüşmeler yapıldıktan sonra Besim Durmuş’ta karar kılındığı bildirdi. Açıklamada ayrıca, ”Besim Durmuş, 15 yıl prosfoyonel futbol oynamış son 10 yıldır milli takımların değişik katagorilerinde görev almış Eyüpspor, Samsunspor, Kartalspor ve Ünyespor’da görev almış son olarak Kasımpaşaspor u geçen sezon Süper lige çıkarma başarısı göstermiştir” denildi.
Kulübün yeni Teknik Direktörü Besim Durmuş da, arzu ettiğim bir kulübe gelmekten dolayı mutlu olduğunu söyledi. Demirçelikspor’un yıllardır süren hedefinin içinde olup, o hedefe ulaşmasının coşkusunu paylaşmak istediğini belirterek, ”Beklentilere cevap verecek keyif veren bir takım yaratmak istiyoruz. 24 saatimizi Demirçelikspor’a vereceğiz. Burada olmak gurur verici” dedi.
İskenderun Demirçelikspor’un bölgeye çok iyi hizmet verdiğini kaydeden Durmuş, ”Bizler takımdan beklentilere cevap vermek için var gücümüzle çalışacağız. Geçmiş dönemlerde İstikrarlı bir şekilde hedefe yaklaşıp, kırılma noktalarıyla talihsizlik yaşayıp, geri dönmek zorunda kalan takımı son hedefine ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisin yapacağız. Demirçelikspor’un hedefi Bankasya 1. Ligi’dir ve bu burayı hakeden bir camiadır. Birlikte yönetimiyle, teknik kadro, futbolcu ve taraftarıyla el ele kol kola ruh birlikteliyle mücadele gücümüzü birleştirip, mutlu sona ulaşacağız” diye konuştu. Besim Durmuş’un yardımcılığını Saddetin Demirtaş ile Bünyamin Kubat’ın yapacağı, Mehmet Bayraktar’ın ise kaleci antrenörü olarak görev alacağı öğrenildi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here