Türkiye Partisi İskenderun İlçe Başkanı Nevzat Barak:

Türkiye Partisi İskenderun İlçe Başkanı Nevzat Barak, yaptığı yazılı açıklamada, “19 Haziran günü Şemdinli‘de askeri birliğimize yapılan kanlı terör saldırısında ve mayın patlamasında, kahraman mehmetçiklerimizin şehit düşmesi ve yaralanmaları bizleri derin bir yasa boğmuş ve yüreğimizi dağlamıştır. TÜRKİYE PARTİSİ olarak Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet; ailelerine yakınlarına ve onurumuz olan Türk silahlı kuvvetlerine başsağlığı ve yaralı olanlara da acil şifalar diliyoruz” dedi.Ülkemiz ağır bir ihanet kuşatmasının altındadır
Türkiye Partisi İskenderun İlçe Başkanı Barak’ın açıklaması şöyle:
“Başbakan ve AKP hükümetinin başlatmış olduğu sözde açılımlar ve İmralı canisiyle yapılan pazarlıklar sonrasında terör olaylarının hızlanarak artması ve her gün birçok vatan evladının şehit düşmesini büyük bir ibret, sessiz bir hayret ve derin bir metanetle izlemekteyiz.
İktidarın teröre göstermiş olduğu aciz halı devam ettiği, askerlerimizin el ve kollarının bağlanarak her geçen gün mücadele azimlerinin engellendiği, etkili ve önleyici önlemlerde zaaf yaşadığı ve ülkemizin güvenliğinin küresel güçlerin ellerine bırakılmasının devamı müddetçe şehitlerimizin sayısı artmaya devam edecektir.
Şurası bilinmelidir ki! Büyük bir infial ve öfkeyle Milletimiz ayaktadır. Ülkemiz ağır bir ihanet kuşatmasının altındadır ve karanlık bir uçuruma sürüklenmektedir.
Bu durumdan kurtulmanın bir tek yolu vardır ve o ‘da Milletin uyanmasıdır. Bunun için yapılması gereken tek şey erken seçimdir.
Şahsi ve siyasi ikbal ve çıkarlarını ülkenin geleceğinden daha önde görenler, Türkiye’yi ateşe atmalarının vebalini çok ağır şekilde ödeyeceklerdir.
Türkiye partisi olarak ülkemizi, bu ağır kriz ve kaos ortamından kurtaracak tek güç olan Milletimize baş sağlığı diliyor ve aziz şehitlerimizin mekanı cennet olsun ve aileleri sabır bulsun istiyoruz.”

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × two =