İskenderunlu eski teknik direktörlerden Beyazıt Kelleci anısına ”Antrenör Gelişim Semineri” düzenlendi..

Herkes için futbol!
İskenderun’da, 2 yıl önce geçirdiği ani beyin kanaması sonucu yaşamını yitiren İskenderunlu eski teknik direktörlerden Beyazıt Kelleci anısına ”Antrenör Gelişim Semineri” düzenlendi. Törende Türk futboluna hizmetlerinden dolayı merhum Beyazıt Kelleci’nin eşi Nihal Kelleci’ye İskenderun Demir Çelik Spor Klüp Başkanı Cengiz Gül’e, Yeni İskenderunspor antrönörü Can Güven’e ve diğer emeği geçenlere plaketler verildi.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) toplantı salonunda, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Hatay Şubesi işbirliğince düzenlenen seminere, bölgedeki teknik direktör, antrenör, spor adamları ile Beyazıt Kelleci’nin yakınları katıldı.
Seminerde konuşmaların ardından, yörede sporun gelişmesine katkı sağlayan, kulüp başkanı, spor insanı ve çalıştırdığı takımlarda başarı elde eden antrenörlere plaket verildi. Yörede sporun ve sporcunun gelişmesine katkı sağlayan ve 2 yıl önce hayatını kaybeden teknik direktör Beyazıt Kelleci’nin plaketi eşi Nihal Kelleci’ye verildi.
Programda daha sonra, TÜFAD Hatay Şube Başkanı Yaşar Düzen, Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Turgay Erdoğan, Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Öztürk, anterönler Cengiz Hoşfikirer, Bekir İnan’ın konuşmacı olarak katıldığı ”Amatör Futboldaki tehditler ve fırsatlar konulu” panel gerçekleştirildi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × two =