Bu mutluluğu terör bitirdi!

İstanbul Halkalı’da askeri personel taşıyan otobüsün yakınında meydana gelen patlamada şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Üstçavuş Bekir Çelik’in İskenderun’daki baba ocağına ateş düştü. Çelik’in 2 gün sonra İskenderun’a tatile gelmeyi planladığı bildirildi.
Hemşire Emine Çelik ile 2 yıl önce evlenen ve henüz çocuğu olmayan Bekir Çelik’in şehit olduğu haberini, İskenderun’un Modernevler Mahallesi 298 Sokak’ta oturan ailesine 39. Mekanize Tugay Komutanlığı’nda görev yapan subaylar bildirdi. 7 çocuk annesi Senem Çelik’in İstanbul’da şehit oğlunun evinde kaldığı, baba Mehmet Çelik’in ise 5 yıl önce geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybettiği bildirildi.
Acı haberi alarak eve gelen şehidin halası Emine Yakar, merdivenlerde fenalık geçirdi. Sağlık görevlilerinin müdahale edip sakinleştirici iğne yaptığı Emine Yakar, “Sen öleceğine ben ölseydim. Daha çocuğun bile yok. Sen daha çocuktun” diye ağıt yaktı. Çığlıklar yükselen evde bazı yakınları baygınlık geçirirken öfkesine hakim olamayan bir yakını da pencere camlarını kırdı. Şehit yakınları, “Yeter artık her bir eve şehit ateşi düşüyor” diye tepki gösterdi.
Bekir Çelik’in, 2 gün sonra eşi Emine ve yanlarında kalan annesi Senem ile birlikte İskenderun’a tatile gelmeyi planladığı bildirildi.

3 Yorumlar

  1. şehit ailesinin acısını paylaşıyoruz şehidimize allahtan rahmet diliyorum ailesine sabır diliyorum:(

    !!!SeHİtLEr ÖlmeZ VaTAn BöLünMEz!!!

  2. Şehidimize Allah’tan rahmet, Ailesine, Türk Silahlı Kuvvetlerine ve Milletimize başsağlığı dileriz.

  3. Ulusumuzun başı sağolsun. Şehidimize Allahtan rahmet kederli ailesine baş sağlığı diliyorum.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here