Bölgemizi TFF 2. liginde temsil eden İskenderun Demirçelikspor’da, Taraftarlar derneği yönetimi tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan piknik şöleni Belen’in Atik yaylasında yapıldı. Hakkari’de PKK lı teröristler tarafından yapılan saldırı sonucu 11 Mehmetçiğimizin şehit edilmesi nedeniyle piknik şöleninin eğlence proğramları iptal edildi.Buruk piknik!
İskenderun Demirçelikspor Taraftarları Derneği yönetim kurulu üyeleri tarafından Taraftarların bir bir birleriyle kaynaşması amacıyla her yıl geleneksel olarak organize edilen piknik şöleni, Belen’in Atik yaylasında yapıldı. Her yıl Haziran ayında yapılan piknik şölenine, İskenderun Demirçelikspor kulüp Başkanı Cengiz Gül, yönetim kurulu üyeleri, gazeteciler ve çok sayıda taraftar topluluğu katıldı.

“BİZ BİR AİLEYİZ”
Belen’in Atik yaylasında yapılan geleneksel piknik şöleni ile ilgili olarak basın mensuplarına açıklamada bulunan İskenderun Demirçelikspor Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Bukağıkıran, “Taraftarlarımızı bir birleriyle kaynaştırmak amacıyla yılın belirli aylarında bir araya gelerek çeşitli etkinlikler düzenlemekteyiz. Bunlardan biri de piknik şölenidir. Atik yaylasındaki şölende taraftarlarımızı bir birleriyle kaynaştırmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Biz bir aileyiz. Bu birlikteliğimiz devam edecektir. Önümüzdeki haftalar içerisinde de çeşitli etkinliklerimiz devam edecektir” dedi.

EĞLENCELER İPTAL EDİLDİ
Hafta sonunda Hakkari’de PKK lı Teröristler tarafından yapılan saldırı sonucunda 11 Mehmetçiğimizin şehit edilmesinden dolay Atik yaylasındaki piknik şöleni öncesinde saygı duruşu yapılırken, eğlence proğramları dernek yönetimi tarafafından iptal edildi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − 7 =