2009-2010 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle birlikte okul birincileri gururla sevinci bir arada yaşadı. İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek de okullarında birinci olan 33 öğrenciye bisiklet hediye etti. Eğitim ve öğretimin sona ermesi ile birlikte yıl boyunca dersine iyi çalışan öğrencilere İskenderun Belediyesi başarılarını ödüllendirmek için bisiklet hediye etti.
Belediye 2 Nolu Çay Bahçesi’nde düzenlenen ödül törenine İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, eşi Ümran Civelek, kızı Eren Güzin Civelek, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, okullarında birinci olan öğrenciler ve velileri katıldı.
Tören öncesi İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek dağıtacağı bisikletleri önce kendisi binerek test etti. Dağıtım öncesinde konuşan Belediye Başkanı Civelek, “Türkiye’nin geleceği siz gençlere emanet. Bugün eğitiminizde başarılı olmanız dolayısıyla İskenderun Belediyesi olarak sizleri tebrik etmek ve ödüllendirmek istedik. Hepinizi kutluyorum. Eğitim her şeyden önemli. Geleceğin bilim adamları sizler olacaksınız ve bizler de gelecekte sizlere emanet edileceğiz” açıklamasını yaptı.
İlk ödülü İskenderun Belediye Başkanı Civelek verirken, toplam 33 bisiklet öğrencilere belediye meclis üyeleri ve katılımcılar tarafından verildi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here