Küçük ve orta işletmelere yönelik hizmetlerini ‘Aslan KOBİ’ adı altında sunan ING Bank, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile yeni bir protokol imzaladı.
İskenderun’da faaliyetini sürdüren ve KOBİ’lere gücünü arttırmak için girişimlerde bulunan ING bank ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası arasında protokol imzalandı.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen protokol imza törenine İTSO Başkanı Halil Şahin, İTSO Başkanvekili Müfit Tennioğlu, İTSO Meclis Başkanı Mehmet Binbay, Genel Sekreter İbrahim Kocadölü ve üyeler ile ING Bank Çukurova Bölge Müdürü İskender Şahin ve ING Bank İskenderun şube yetkilileri katıldı.
İTSO Başkan Halil Şahin imza töreni öncesi yaptığı konuşmasında, İskenderun’un ekonomik yönden daha da gelişeceğini, GAP’ın çıkış kapısı olan İskenderun Limanı’nın önümüzdeki aylarda özelleşmesi ile bölgede hizmet, sanayi ve turizm sektörünün hareketleneceğini belirterek, ING Bank’ın İskenderun’da KOBİ’lere yönelik uygulayacağı düşük krediler ile esnafın da ekonomik yönden yüzünün güleceğini vurguladı.
ING Bank Çukurova Bölge Müdürü İskender Şahin, ‘Aslan KOBİ’ ile her sektöre özel kredi paketlerinin yanı sıra ürün ve hizmetlerde sunacaklarını belirterek, “Küçük ve orta işletmelere yönelik hizmetlerini ‘Aslan KOBİ’ adı altında sunan ING Bank, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile yeni bir protokol imzalamanın onurunu yaşıyor. ING Bank protokol kapsamında 4 bin 300’ün üzerinde üyesi olan İTSO’ya, KOBİ’lerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış finansman ürünlerini indirimli faiz oranlarıyla sunacak” dedi.
Yapılan konuşmaları ardından ING Bank ile İTSO arasında protokol imzalandı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here