İskenderun’da yetişip Türkiye’nin en büyük futbol takımlarından biri olan Beşiktaş’ta top koşturan İsmail Köybaşı ailesinin yanına geldi. Köybaşı, İskenderun Lisesi’nde öğretmenleriyle hasret giderdi, okul yöneticilerine milli takımda giydiği formayı hediye etti.
İskenderun Lisesi okul takımında da forma giyen milli futbolcu İsmail Köybaşı, sezonun sona ermesiyle birlikte memleketine gelerek dostları ve sevdikleriyle hasret giderdi.
İsmail Köybaşı ve İstanbul Maltepespor’da forma giyen Ali Yıldırım, okulları olan İskenderun Lisesi’ni ziyaret ettiler. Karne dağıtımı öncesinde okul bahçesinde öğrencilerle bir araya gelen ünlü futbolcu Köybaşı, öğrencilere imza dağıttı. Daha sonra İskenderun Lisesi Müdürü Ali Kuruca, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında, “Türkiye’nin gurur duyduğu ve milli takıma kadar yükselen Beşiktaşlı İsmail Köybaşı okulumuzu ziyarete gelerek, bizleri ve öğrencilerimizi sevindirmiştir. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi.
Köybaşı, ardından İskenderun Lisesi Okul Müdürü Ali Kuruca’ya milli takımda giydiği formayı hediye etti. İskenderun ismini ülke ve dünya çapında en iyi şekilde temsil edebilmek amacıyla uğraş verdiğini söyleyen milli oyuncu İsmail Köybaşı, öğrencilere yaptığı işi en iyi şekilde yapmaları tavsiyesinde bulundu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here