İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim ve Kalkınma Vakfı’nın düzenlediği İskenderun Şehir Tiyatrosu oyuncuları Hüseyin Sayın, Çetin Yıldırım, Fatih Yıldızsever, Mehmet Tocan, Seval Keskin, Melike Oral, Aynur Yıldırım ve Serkan Ar’ın sahnelediği “Kaybolan Gençlik – Eroin” isimli oyun Esentepe Mahallesi kahvehaneler mevkiinde sahnelendi.
Oyunun perde arasında İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkanı Garip Şandır sahneye çıkarak, mahalle sakinlerine İTSO Vakfı çalışmaları ve ücretsiz tiyatro oyunu üzerine vermek istediği mesajlardan bahsetti.
MHP İlçe Başkanı İbrahim Gül ise aileleri uyararak, uyuşturucu illetine ödenen paraların terör örgütüne gittiğini ve terör örgütünün uyuşturucu paralarıyla beslendiğini; sonrasında polisimizin, askerimizin ve masum vatandaşlarımızın hainlerin sıktığı kurşunlarla şehit edildiğini belirtti. Gül, “Her anne ve baba üzerine düşen görevi yerine getirerek evladına sahip çıksın” dedi. Esentepe Mahalle Muhtarı Doğan Keleş ise aileleri uyarak, gençlere sahip çıkılması ve gençlerin doğru yola teşvik edilmesi gerektiğini kaydetti.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here