Güney TV’nin başarılı personellerinden Serkan Köybaşı, gönlünü kaptırdığı Haber Ekspres Gazetesi sahibi Neşet Alkan’ın kızı Esra Alkan ile düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi. Güralp Koleji Tesisleri’nde gerçekleştirilen düğün merasimi çok sayıda renkli simayı da bir araya getirdi.
Münire-Şehabettin Köybaşı çiftinin yakışıklı oğulları Serkan ile Sevgi-Neşet Alkan çiftinin güzel kızları Esra, ömür boyu sürecek birlikteliğe ‘evet’ dediler. Güralp Koleji Tesisleri’ndeki düğün törenine AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, İskenderun Kaymakamı Cemil Aksak, Denizciler Belediye Başkanı Esabil Soydan, Azganlık Belediye Başkanı Halil Demir, AK Parti İlçe Başkanı Musa Kurşun, CHP İlçe Başkanı Nihat Karpuz, MHP İlçe Başkanı İbrahim Gül, Hak ve Eşitlik Partisi İlçe Başkanı Melih Erozan, AK Parti İskenderun Belediye Meclis Üyesi Sabahattin Uygun, MHP İskenderun Belediye Meclis Üyesi Garip Şandır, İTSO Başkanvekili Müfit Tennioğlu, basın mensupları, sivil toplum kuruluş temsilcileri, aile yakınları ve davetliler katıldı.
Genç çiftin nikahını Denizciler Belediye Başkanı Esabil Soydan kıydı. Coşkunun bir an olsun dinmediği düğün merasiminde konuklar müziğin de ritmine kendilerini kaptırarak pisti boş bırakmadılar. Gecenin finalinde ise Güney Medya Grubu Genel Koordinatörü Yılmaz Akpınar, Mega Medya Grubu Başkanı Sabahattin Uygun, CHP İlçe Başkanı Nihat Karpuz, HEPAR İlçe Başkanı Melih Erozan ve Güney Medya personelleri piste davet edilerek, halaylar çektiler ve karşılıklı oynadılar.
Güney Medya Grubu olarak Esra-Serkan Köybaşı çiftini tebrik ediyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here