Yeni Cemnur Tesisleri Yaz sezonuna merhaba dedi. 2004 yılından beri işletmeciliğini Yıldırım Alpay ve Tamir Yiğit’in yaptığı Yeni Cemnur Tesisleri yapılan çalışmalarla yaza damgasını vuracak.
E-5 karayolu MKÜ Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi karşısında faaliyet gösteren Yeni Cemnur Tesisleri’nin içinde bulunan havuz, gerekli bakımı yapıldıktan sonra İskenderunluların hizmetine girdi. Her sezon olduğu gibi bu sezonda birçok İskenderunluyu ve başka şehirlerden gelecek olan vatandaşları ağırlayacak olan Yeni Cemnur Tesisleri’nde bu yaz farklı etkinliklerde düzenlenecek.
Yeni Cemnur Tesisleri işletmecilerinden Yıldırım Alpay, amaçlarının bu kentte yaşayan vatandaşlara hizmetin en güzelini vermek olduğunu kaydetti. Deniz kentinden yaşadığımızı fakat birçok vatandaşın yüzme bilmediğine işaret eden Alpay, tesis olarak bunu da düşünerek bu yaz yüzme kursları açtıklarını müjdeledi. Kaliteli hizmet için gereken her türlü çalışmayı yaptıklarını, ifade eden Yeni Cemnur Tesisleri işletmecilerinden Yıldırım Alpay, “Bizler burada 2004 yılından beri halkımıza en güzel hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bundan sonra da aynı kararlılık ve hassasiyetle devam edeceğiz. Bu yaz yüzmeyi bilmeyen vatandaşlarımız içinde yüzme kursu açtık. Bizler çalışıyoruz. Bünyemizde 50’ye yakın insan çalışıyor, evine ekmek götürüyor. Amacımız bu sayıyı daha da arttırıp istihdam yaratmaktır. İnşallah bundan sonra tesislerimize turistlerimizi de ağırlayacağız. Böylelikle kent ekonomisine de büyük kaktılar sağlayacağız” diye konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here