İskenderun Belediyesi Otogar’ında taksicilik hizmeti veren 92’nolu Otogar Taksi durağında yaka kartı ve tek tip kıyafete geçilirken gece ücret tarifesi de kaldırıldı. İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf H.Civelek, Otogar Taksi Durak Kooperatifi ile koordineli yürütülen çalışma ile gelen yolcuların güvenlik duygusu taşıyarak taksi hizmeti almalarının pekiştirilmesini amaçladıklarını söyledi.
İskenderun Otogarı’na gelen yolculara yönelik İskenderun Belediye Başkanlığı ile 92’nolu Otogar Taksi Durağı Kooperatifi eşgüdümüyle düzenleme yapıldı. Otogar’dan taksi ile ayrılmak isteyen yolculara düzen ve güvenlik duygusunun da verilmek istendiğini kaydeden Başkan Civelek, “Bu düzenleme, özellikle gece saatlerinde inen yolcuların taksi hizmeti almakta tereddüt yaşamasının önünü alacaktır. Taksi hizmetini güven duygusu içinde kullanacaktır. Otogara yönelik devam eden çalışmayla hizmet kalitesinin yükseltilmesini amaçlıyoruz” dedi.
92 Nolu Otogar Taksi Durağı Kooperatifi Başkanı Nazmi Çandır, şu bilgileri verdi: “Otogar taksi olarak, yaka kartları çıkarttık, tek tip kıyafete geçtik. Şehrimize gelen yolculara daha iyi hizmet verebilmek için gece tarifesini de kaldırdık. 20 aracımızla 24 saat hizmet vermekteyiz.”

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here