Yaklaşık 2 yıl öncesi inşaatına başlanan İskenderun Kapalı Spor Salonu inşaatı durmuş vaziyette. Kentte başlayan Adliye Sarayı’nın inşaatında hummalı bir çalışma gözlenirken, Kapalı Spor Salonu inşaatının neden durduğu sorusunu kamuoyu merakla bekliyor.
Öztunç İnşaat tarafından yapımına başlanan İskenderun Kapalı Spor Salonu’nun bitmesini tüm İskenderun halkı dört gözle beklerken, inşaatın durduğu ve hiçbir çalışma yapılmadığı beraberinde sorular da getiriyor. 1500 kişilik İskenderun Kapalı Spor Salonu’nda şu anda hiçbir çalışmanın yapılmadığı görülürken, yine yapımına geçen sene başlanan Yeni PTT binası bitmiş ve hizmete girerken, Havaalanı içinde yapımına başlanan İskenderun Adliye Sarayı’nın da bir an önce hizmete girmesi için yoğun tempoda çalışıldığı görüldü.
İskenderun Adliye Sarayı inşaatında dış cephenin yapım çalışmasında son aşamaya gelinirken, Kapalı Spor Salonu ise, şu anda kaba inşaat halinde duruyor.
Oysa en önce bitirilmesi gereken Kapalı Spor Salonu’nun halen inşaat halinde olmasının da cevabını kamuoyu merakla bekliyor.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here