Renin Tıp Merkezi hekim kadrosunu güçlendiriyorRenin Tıp Merkezi, hekim kadrosuna Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hakan Bilkay’ı dahil etti. Bilkay Güney Medya Grubu’na yaptığı değerlendirmede Renin Tıp Merkezi’nde görev yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getirirken, vatandaşlarında yaz mevsiminde özellikle gözlerine dikkat etmeleri gereken hususları sıraladı.
Renin Tıp Merkezi, doktor kadrosunu genişletiyor. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan ve 2003 – 2008 yılları arasında Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi’nde, 2008 – 2010 yıllarında da Reyhanlı Devlet Hastanesi’nde görev yapan Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hakan Bilkay bundan sonra Renin Tıp Merkezi’nde İskenderunlulara hizmet verecek.
Yaz mevsimine girildiği bu günlerde vatandaşların özellikle gözlerine dikkat etmeleri gerektiğini kaydeden Bilkay, öğle saatlerinde dışarı çıkılmamasını önerdi. Sıcaklığın mevsim normalleri üzerinde seyrettiği zamanlarda mutlaka güneş gözlüğü takılması gerektiğinin altını çizen Göz Hastalıkları Uzmanı Hakan Bilkay, göze büyük zararı olan şeker hastalığının da tüm tedavilerinin Renin Tıp Merkezi’nde gerçekleştiğini ifade etti. Artık bundan sonra insanların başka şehirlerdeki hastanelere gitmelerine gerek kalmadığını hatırlatan Bilkay, bunun vatandaşların hem zamanını, hem de parasını çaldığını dile getirdi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 5 =