Şampiyonlar yemekte buluştu

0
103

Kayseri’de oynanan final müsabakasında Kozan Belediyespor’u 2-1 mağlup ederek İskenderun’un 8 yıldır özlemini çektiği profesyonel lige çıkan Yeni İskenderunspor’un futbolcu, yönetici ve teknik heyeti yemekte bir araya geldiler. Verilen yemekte futbolcuların bir hayli neşeli oldukları gözlendi.
Kolcuoğlu Restaurant’ta düzenlenen yemeğe Yeni İskenderunspor Kulüp Başkanı Sedat Uysal, yöneticilerden Ahmet Dönmez, Mustafa Özen, genel kaptan Levent Yılmaz, teknik patron Can Güven ile birlikte futbolcular katıldı. Yemek oldukça neşeli ve sohbet ortamında geçerken, futbolcuların kendi aralarında kenetlendikleri görüldü. Şampiyonlar yemekte buluştu
Yeni İskenderunspor’u çok zorlu bir maraton sonucu 3. lige çıkardıklarını ifade eden Kulüp Başkanı Sedat Uysal, artık bundan sonra yükün daha da ağır olduğunu ifade etti. Profesyonel ligin beraberinde bir takım ağır sorumluluklar da getirdiğinin altını çizen Yeni İskenderunspor Kulübü Başkanı Sedat Uysal, “Zorluklar ve imkansızlıklar içinde altın yürekli futbolcularımız bu kente profesyonel bir lig kazandırmışsa, artık bundan sonra kentte birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek daha da büyük başarılar kazandırabiliriz. Önümüzdeki günlerde transfer dönemi başlayacak. Takıma takviye yapmak zorundayız. İskenderun olarak sporda kazanımlar elde etmek istiyorsak kenetlenmeliyiz” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eight + sixteen =