Gözümüz Kayseri’de gönlümüz finalde!
Haydi Yeni İskenderunspor..
Yeni İskenderunspor bugün 3. Lige çıkma yolunda Kayseri’de Muş Şekerspor ile karşı karşıya gelecek. Takımımız açısından hayati önem taşıyan yarı final maçına futbolculardan yöneticilerine, malzemecisinden sağlık ekibine kadar herkes Yeni İskenderunspor’un 3. lig biletini alarak kentimize geleceğine inanıyor. Kulüp Başkanı Sedat Uysal, yaptığı açıklamasında, “Tüm takım ve yöneticiler olarak futbolcularımıza ve teknik heyetimize inancımız tam. İnşallah kalan iki maçımızı da kazanarak 3. lige çıkmış bir takım olarak İskenderun’a döneceğiz”dedi.
Yeni İskenderunspor yönetim kurulu üyesi Mustafa Özen de yaptığı değerlendirmesinde, “Uzun yıllardır İskenderun’da 3. lig takımına hasret olan turuncu-mavili renkleri tekrar profesyonel yapmamıza iki maç kaldı. Futbolcularımızın inancı ve moral motivasyonu çok yüksek. Oyuncularımız sezon boyunca tamamen İskenderunluluk ruhuyla mücadele ettiler” diye konuştu.
Antrenör Can Güven de, “Bu takım Allah’ın izni ile İskenderun’a 3. lig takımını getirecektir. Çünkü sezon boyunca tamamen İskenderunluluk ruhuyla çalıştık. Takımda hiç kimse parayı düşünmedi. Bizleri küçük gören insanlara bu çocuklar büyük cevap verecektir. Tüm taraftarlarımızı bugünkü maça bekliyoruz. Allah yardımcımız olsun, herkes bize dua etsin” açıklamasını yaptı.

1 YORUM

  1. yusuf bostancı diyor ki:
    04 Haziran 2010, 19:03
    3.lig için yalnız bir adım kaldı 1000 İskenderun sevdalısı aranıyor………KAYSERİ de pazar günü 16.00 da futbol şölenine 1000 İSKENDERUN SEVDALISI aranıyor yeni İSKENDERUNSPOR adana KOZAN BELEDYESPOR 16.00 KAYSERİ

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

ten − 2 =