Bravo Canan Kahraman’aAK Parti İskenderun Belediye Meclis Üyesi Canan Kahraman, dünkü belediye meclis oturumunda yaptığı açıklamalarla takdir toplarken, Mustafa Kemal Mahallesi 584 sokak üzerine yeni açılan bulvara Mimar Sinan’ın adının verilmesini teklif etti, İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, bu teklifi değerlendirerek meclisin oylarına sundu ve Kahraman’ın bu teklifi İskenderun belediye meclisince oy birliğiyle kabul edildi.
İskenderun belediye meclisinin dünkü oturumunda gündem dışı söz alan AK Parti Belediye Meclis üyesi Canan Kahraman, ilk olarak son günlerde yaşanın olaylara değindi. Millet olarak zor günler geçirdiğimizin altını çizen Kahraman, birbiri ardına yaşanan olayların hepimizi derinden etkilediğini kaydederek, “Modern evler mahallesinde bulunan Deniz İkmal Komutanlığı’na yapılan saldırıda 6 Mehmetçiğimizi şehit verdik. Gazze’ye yardım götüren gemiye yapılan saldırıyla yasa boğulduk. Son olarak ta Katolik Kilisesi Papazına yapılan hain saldırı ile şaşkına döndük. Dünya nasıl bir vahşetin içinde? Kardeşi kardeşe katlettiren bu zihniyet daha ne kadar var olacak? Bence yapmamız gereken tek şey var. Bir ve beraber durmak. Bizler önce kendi aramızdaki safları sıkı tutmalıyız. Kendi içimizdeki ayrımlara dur demeliyiz. Bütün bu acı olayların içinde birde bundan çakar elde etmeye çalışanlarıysa ayrıca kınıyorum. Herkesi önce insan olmaya davet ediyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerken, yaralılarımıza şifa ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum. Milletimizin başı sağolsun” diye konuştu.
AK Parti İskenderun Belediye Meclis Üyesi Canan Kahraman yaptığı bu açıklamaların ardından Mustafa Kemal Mahallesi 584 sokak üzerindeki bulvarın isminin Mimar Sinan bulvarı olmasını önerdi. Belediyeye yazılı dilekçeyi verdiklerini bildiren Kahraman, Mimarlar Odası İskenderun Temsilciliği ile görüşüldüğünü de ifade etti. AK Parti Belediye Meclis Üyesi Canan Kahraman’ın teklifini değerlendiren İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, daha sonra bu teklifi meclisin oylarına sundu ve oy birliğiyle teklif kabul edildi.

1 YORUM

  1. Canan Hanımı yürekli konusmasından dolayı takdir ediyorum… Milletimizin başı sağolsun…

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

18 − 17 =