Bu hain ve alçakça saldırının hesabı mutlaka sorulacaktır

Bu hain ve alçakça saldırının hesabı mutlaka sorulacaktırİskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf H. CİVELEK, İskenderun Deniz İkmal Destek Komutanlığı’na düzenlenen ve 6 askerin şehit düştüğü ve 9 askerin yaralandığı roketli saldırıyı kınadı. Başkan Civelek’in, yayınladığı mesaj şöyle:
“Terörün insanlık dışı hain ve karanlık yüzü kendini bir kez daha gösterdi. Terörün başından beri Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ve Türk milletinin birliğini ve bütünlüğünü hedef aldığı, bugün daha net bir şekilde anlaşılmaktadır.
İskenderun’da kutsal görevlerini yaparken şehit olan askerlerimize Allahtan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Türk milletinin başı sağ olsun.
Bu hain ve alçakça saldırının hesabı mutlaka sorulacaktır.”

Başkan Civelek’ten itidal çağrısı
İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf H. Civelek, 6 askerin şehit edildiği saldırıyla ilgili İskenderun halkına birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. Civelek’in, cep telefonu mesajıyla iletilen mesajında; “İSKENDERUN’DAKİ HAİN SALDIRIYLA 6 ASKERİMİZİN ŞEHİT EDİLMESİNİ LANETLİYORUZ. BİRLİĞİMİZİN, KARDEŞLİĞİMİZİN BOZULMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ. BUGÜN BİR ARADA DURMAK ZAMANIDIR. BAŞIMIZ SAĞOLSUN “ denildi.

Dr. Yusuf H. CİVELEK
Belediye Başkanı
[nggallery id=16]

Önceki İçerikDeniz komutanlığına roketli saldırı
Sonraki İçerikKaybolan Gençlik Atatürk Anıtında