Dodi Çocuk Evi’nden coşkulu kutlama

0
724

Dodi Çocuk Evi’nden coşkulu kutlama10. kuruluş yıldönümünü kutlayan Dodi Çocuk evi ve Kulübü, İskenderunluları pop müzik sanatçısı Kutsi ile buluşturdu. Katılımın oldukça yüksek olduğu gecede ayrıca minikler velilerini unutulmaz gösterileriyle büyülediler.
İskenderun’da eğitim ve öğretimde 10. yılını dolduran Dodi Çocuk Evi ve Kulübü, muhteşem bir ev sahipliği sergilediği kuruluş yıldönümü gecesinde ünlü sanatçı Kutsi’yi İskenderun halkıyla bir araya getirdi.
Yelken Kulübü’nde gerçekleştirilen kuruluş yıldönümü gecesine İskenderun Kaymakamı Cemil Aksak, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Ercan, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Cinel, MÜSİAD Hatay Şube Başkanı ve aynı zamanda Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Tosyalı, Dodi Çocuk Evi ve Kulübü yönetim kadrosu, öğretmenleri ve öğrencileri ile birlikte veliler katıldı.
Gecede konuşan Dodi Çocuk evi ve Kulübü Gülseren Yiğit, 10. kuruluş yıldönümünün böylesi coşkulu bir şekilde kutlanmasında emek veren herkese teşekkür etti. Yiğit ayrıca, çocukları en güzel bir şekilde geleceğe hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti sergilediklerini kaydetti. Yapılan konuşmanın ardından minik öğrenciler gösterileriyle geceye ayrı bir renk katarken, velileriyle de dans ettiler.
Gösterilerin ardından ünlü pop müzik sanatçısı Kutsi sahne aldı. Kendisini İskenderunlularla buluşturan Dodi Çocuk Evi ve Kulübü yöneticilerine teşekkür eden sanatçı Kutsi, seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

seven − 5 =