Yeni İskenderun spor’a destek çağrıları yanıt veriyor

0
333

Yeni İskenderun spor’a destek çağrıları yanıt veriyorYeni İskenderun spor’a İskenderun esnafından destekler gelmeye başladı. Yapılan çağrılara olumlu cevap veren İskele Cafe, Yeni İskenderun spor’a bir hafta boyunca akşam yemeği verecek. 3. lig kapısını açmak için Haziran ayının ilk haftasında son iki maçına çıkacak olan turuncu-mavili ekibimize, İskenderun Kaymakamı Cemil Aksak başta olmak üzere esnafta takımına sahip çıkıyor.
İskenderun genelinde oldukça heyecanlı bir bekleyiş sürerken, kentimiz esnaflarımızdan İskele Cafe’de Y.İskenderun spor takımına bir hafta boyunca akşam yemeği vererek takıma destek sağlamış oldu.
Yeni İskenderun spor Kulüp başkanı Sedat Uysal, haberi ekibimize yaptığı açıklamada, “Turuncu-mavili renklere gönül verenlere yapmış olduğumuz çağrılar yerini buldu. Herkes kendi gücünce takımımıza sahip çıkmaya çalışıyor ve destek veriyor. İskele Cafe’de takımın bir haftalık akşam yemeğini üstlenmiş bulunuyor. Bu nedenle işletmeci Bülent Şekerlisoy’a teşekkür ediyorum. Bu bize manevi açıdan çok büyük bir destek oldu” diye konuştu.

İskele Cafe sahibi Bülent Şekerlisoy ise, “Bizler esnaf olarak bu kentin takımına her zaman sahip çıkmak zorundayız. Çünkü bu takımları kalkındıralım ki, dışarıdan başka takımlar bu kente gelsin. Biz kazanalım. İskele Cafe olarak, bir hafta boyunca takımın yemeğini karşılama kararı aldık. İnşallah Kayseri’de yapılacak olan yarı final ve final karşılaşmamalarından da yüzümüzün akıyla çıkar, güzel İskenderun’umuza 2. bir profesyonel takımı kazandırmış oluruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

10 − 1 =