Kaymakam Aksak:

Kentimizi 3. lig yükselme grubunda temsil edecek olan Yeni İskenderunspor yönetim kurulu üyeleri kentimizin mülki amiri olan Kaymakam Cemil Aksak’ı makamında ziyaret ederek, Kayseri öncesi destek istediler.
3. lige çıkmak için çok önemli grup maçlarını geride bırakan Yeni İskenderunspor, son iki maçını da yenerek 3. lige merhaba demek istiyor. Malatya grup maçlarını şampiyon olarak tamamlayan Yeni İskenderunspor, şimdi yarı final ve final maçlarını oynayacağı Kayseri hazırlıklarını sürdürüyorlar. Futbolcular Kayseri hazırlığını yaparken, yönetim de kentin tüm kurumlarını ziyaret ederek birlik ve beraberlik içerisinde olunması gerektiği çağrısı yapıyor.
Ziyarette ilk olarak söz alan Yeni İskenderunspor Kulübü Başkanı Sedat Uysal, “Şimdi son iki maçımız kaldı. Bu maçlarımız da çok önemli. Mutlaka bu iki maçımızı da kazanarak 3. lige yeni bir profesyonel takım kazandırmak istiyoruz. Mülki amirimiz başta olmak üzere tüm iş dünyasını, sivil toplum kuruluşlarını ve turuncu-mavi renklere gönül veren herkesi bizi maddi ve manevi desteklemeye davet ediyoruz” dedi.
İskenderun Kaymakamı Cemil Aksak ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “İskenderun’da her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olmak durumundayız. Eğer herkes ferdi düşünmez İskenderun’un başarısını düşünürse, kimse bizim belimizi bükemez. Gaziantepspor bu bölgenin lokomotifi, bizler neden olmayalım. 3. lig kapısını aralamak isteyen Yeni İskenderunspor ve Bank Asya 1. ligini kovalayan Demirçelik spor’a başarılar diliyorum. Gönlüm sizlerle birlikte. Maddi ve manevi ne yapmamız ne gerekiyorsa birlikte yapacağız” açıklamasını yaptı. Ziyarete Kulüp Başkanı Sedat Uysal, yöneticiler Ahmet Dönmez, Mustafa Özen, Hasan Korkmaz, Zeki Aytaş ve Edip Uysal katıldı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here