AK Parti’den görkemli şölenAK Parti İskenderun ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Şöleni’nde sahne alan Grup Ayna, salonu dolduran binlerce İskenderun halkını birbirinden güzel parçalarıyla coşturdu.
Sakarya Kapalı Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen şölen, tam anlamıyla birlik, beraberlik ve coşku içinde geçti.
Haftalar öncesinden şölenin hazırlığını yapan AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatı, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları üyeleri, bu yoğun ve tempolu çalışmalarının semeresini aldılar.
Büyük bir hassasiyet ve titizlikle organize edilen gençlik şölenine AK Parti Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Şahin, AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Musa Kurşun, çevre belde belediye başkanları, ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları üyeleri ve İskenderun halkı katıldı.
Şölen öncesi halka hitaben konuşma yapan AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, ülkenin AK Parti iktidarıyla hızla değişen ve gelişen bir kimliğe büründüğünü söyledi.
Bu millete hizmet için yola çıktıklarını kaydeden Milletvekili Karasayar, “Partimiz siz değerli halkımızın desteğiyle günden güne büyüyor. Biz sizden aldığımız güç ve enerjiyle ülkemizin sorunlarını tek tek çözüyoruz. Parti olarak gençlerimize de çok önem veriyoruz. Çünkü sizler geleceğimizin teminatısınız. Türkiye’yi gelecekte güçlü ülkeler arasına sokmak için el birliğiyle çalışmalıyız ve AK Parti’ye destek vermeliyiz” diye konuştu.
Daha sonra konuşma kürsüsüne gelen AK Parti Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ ise, AK Parti olarak gençlerin önünü açtıklarına dikkati çekti. Konuşmasında Anayasa değişikliğine de değinen Bozdağ, “Anayasa değişikliklerinde temel amaç gelecek nesillere daha iyi bir demokratik Türkiye bırakmaktır. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere gece gündüz çalışıyoruz. Çalışırken en büyük enerjimiz ise, halkımızdır. Bizde haksızlığa yer yok, küskünlüğe yer yok. Biz halkımızla barışık, iç içe olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz” şeklinde konuştu. Anayasa değişikliğinin temel amacının insanların uğramış olduğu haksızlığı gidermek olduğunu belirten AK Parti Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ, böylelikte insanların daha rahat ve daha demokratik bir ortamda yaşamlarını idame ettireceklerini ifade etti.
Yapılan konuşmaların ardından 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen masa tenisi turnuvalarında dereceye girenlere ödülleri verilirken, AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, katılımlarından dolayı AK Parti Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ’a bir plaket takdim etti.
Binlerce İskenderunlu’nun katıldığı şölende daha sonra Grup Ayna sahne aldı. Grup Ayna gece boyunca söylediği şarkılarla İskenderunluları coşturdu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve − six =