Taşocaklarından yük taşıyan kamyonların kullanacağı yeni yol çalışmalarında sona doğru gelindi. İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından düzenleme çalışmalarının önümüzdeki hafta sonuna kadar tamamlanması planlanıyor. ve iş makinelerinin yoğun çalıştığı yolun önümüzdeki hafta tamamlanacağı bildirildi.
İskenderun Belediye Başkan Vekili İlyas Güden, yoğun bir tempoda sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi. Fen İşleri Müdürü Ali.H. Köseoğlu’ndan bilgi alan Başkan Vekili Güden, 2,5 km.’lik yeni yolun 8 metre genişliğe sahip olduğunu, kamyonların yeni rahat seyir sağlayacağını kaydetti. Düzenleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından yolun, dolgu ve asfaltlama çalışması yapılacak.

3 Yorumlar

  1. doğanın düzeni resmen bozuyorlar komyonlar yolunu değiştirsin bizeneee bizmi geçecez o yoldan

  2. insanoglu yapmak isteyince olmaz diye bir sey yok her sey oluyormus yeterki yapmak istesin modren evleri yilardir bu sorunu cözmek icin bas vurmadigi yetkili kalmadi insalah bu hayal gercek olur mahleli yilar sonra olsada yüzü güler

  3. kocaman bir denizimiz harika bir dağ manzaramız varken biz ikisinide kullanamıyoruz.kayseriye gimiştim ve gördüm ki adamlar bir dağın eteğine harika bir piknik alanı hayvanat bahçesi v.s yapmışlar.bizde ise yarıkaya gibi bir dağa sahipken ancak taşocağı kurmuşuz olan dağıda yıkıyoruz.bildiğim kadarıyla alevilere görede efsanesi olan bir dağ.eteklerine iskenderun manzaralı tesisler yapsak denizimize vatandaşa gezmesi için kayıklar koysak sahil şeridinde gezinti için faytonlar ayarlasak eminim iskenderun daha gezilesi bir yer olur.çıkıp gezelim dediğimizde gidilecek tek yer sahil ve biz yolboyundan başka birşey yapamıyoruz. İLGİLİLERE DUYRULUR……….

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here