Kentimizde düğün, nişan, kına gibi özel organizasyonlarda şık ve zarif görünmek isteyen bayanların gözde adresi olma hedefiyle yola çıkan Suat Moda Evi, pek çok davetlinin katılımıyla açılışı gerçekleştirilerek İskenderunlular’ın hizmetine girdi. Yaz ayı düğün ayları diye boşuna dememişler. Yaz mevsiminde evlenecek olanlar bir tatlı telaş içerisindeler. Bu tatlı telaşta, giyim hayaline cevap verebilecek bir işyeri İskenderun İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi üzerinde açıldı. Suat Moda Evi her kesimden genç bayan ve genç anneleri özel günler için hazırlayacak.
Geniş kıyafet yelpazesiyle bayanların kıyafet seçiminde arayıp da bulamadığı tüm ürünleri özel tasarımlarla bayanların beğenisine sunan Suat Moda Evi’nde, özellikle gelin adaylarının güzelliklerine güzellik katmak için özenle seçilen gelinlikleri ve dünyaca ünlü moda tasarımcılarının seçkin kreasyonlarını bulmak mümkün.
Kokteyl tarzında yapılan açılışta konuşan Suat Moda Evi’nin sahibesi Meryem Çiftçi Nart, yaptığı açıklamasında, “Düğün alışverişinde kaliteli ve zengin seçenekler sunma fikrinden yola çıkarak oluşturduğumuz mağazamızda, alışverişi daha rahat ve keyifli bir hale getirmeyi de amaçladık. İlk etapta sadece satış üzerine kurulan Suat Moda Evi olarak ilerleyen zamanda özel dikim-tasarım kıyafetler üzerine de çalışmalar yapmayı planlıyoruz. Türkiye’nin seçkin gelinlik ve abiye markalarını bünyemizde bulundururken, kaliteli ürünü hesaplı bir şekilde müşteriye sunmayı prensip edindik. Bölgemizde sıkıntısı çekilen büyük beden abiye ve mezuniyet kıyafetleri gibi ürünlerde zengin seçeneklerle sunarken, özel tasarım yeni kreasyon gelinliklerimizle de genç gelin adaylarımıza geniş ve seçkin bir ürün yelpazesi kazandırmayı hedefledik. Bir ev rahatlığında dizayn ettiğimiz Suat Moda Evi geniş ve ferah soyunma kabinleri, klimalı ve özel podyumlu gelinlik odası farkı ile ailelerimiz ve gelinlerimiz için alışverişi keyifli bir hale getirmeyi amaçladık. Daha iyiye, daha güzele hep birlikte ulaşmak dileğiyle” ifadesinde bulundu.
Gelen konuklarla tek tek ilgilenen Meryem Çiftçi Nart, iyi bir ev sahipliği örneği sergiledi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here