İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği (İS-DER) üyeleri, derneklerinin 6. kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen yemekte bir araya geldiler. Gecede İskenderun’a yatırımlarla destek olan işadamı Nuri Üysen’e, ayrıca derreğe büyük katkı sunan İbrahim Yaran’a plaket verildi.
3M Garden’da geçtiğimiz hafta sonu İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından gerçekleştirilen 6. kuruluş yıldönümü kutlamalarında dernek üyeleri birbirleri ile kaynaşma imkânı buldu.
Gecenin açılış konuşması yapan Dernek Başkanı Nurettin Can, “Biz İskenderunluyu kimlik aramadan, bu şehirde yaşayan ve İskenderunluyum diyen herkesi kucaklıyor ve İskenderunlu olarak kabul ederek, tabi üyemiz olduğunu söylüyoruz. Hepinizi bu derneğe sahip çıkmaya, kayıt yaptırarak İskenderun için birlikte çalışmaya davet ediyoruz” dedi.
Geceye Madenli Belediye Başkanı Asaf Güven, Denizciler Belediye Başkanı Esabil Soydan, Karayılan Belediye Başkanı Mehmet Yurtman, İskenderun İlçe Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, MHP İlçe Başkanı İbrahim Gül, İskenderun Devlet Hastanesi Başhekimi Veysel Yıldırım, işadamı Nuri Üysen, HEPAR İlçe Başkanı Melih Erozan ve dernek üyeleri katıldı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here