Bengü ve Hakalmaz Payaslılar’ı coşturduPayas Belediyesi’nce düzenlenen 19 Mayıs gençlik şöleninde Türk halk müziğinin sevilen sesi Orhan Hakalmaz ve Türk pop müziğinin genç sanatçısı Bengü, verdikleri konser ile Payas halkına unutulmaz bir gece yaşattılar.
Payas Belediyesi önünde düzenlenen konsere Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, Belen Belediye Başkanı Cemil Yılmazlar, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Konser öncesinde bir konuşma yapan Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, hizmetlerinin engellenmeye çalışıldığını, ancak yılmadan halk için ve Payas için çalıştığını belirterek, “Bizler sizler için varız ve buradayız. Bu gece burada binlerce kişinin bulunması Payas halkının bize olan güvencini göstermektedir” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından ilk olarak sahneye çıkan Türk halk müziğinin güçlü sesi Orhan Hakalmaz, söylediği türküler ile Payas halkına unutulmaz bir türkü şöleni yaşattı.
Konser esnasında Payas Belediye Başkanı Bekir Altan sanatçı Hakalmaz’a çiçek verdi ve bir duvar saati hediye etti.
Gecenin finalinde sahne alan güzel sanatçı Bengü de söylediği parçalarla Payaslılar’ı çoşturdu. Bengü ve dans grubunun gösterisi ise görülmeye değerdi.
Konser esnasında Payas Belediye Başkanı Bekir Altan sanatçı Bengü’ye de çiçek verdi ve bir duvar saati hediye etti.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 2 =