Ürettiğimizi satamıyoruzSaadet Partisi Genel Merkezi’nce esnafa yönelik düzenlenen ‘Saadet Partisi esnafı, çiftçiyi dinliyor’ konulu anket sonuçlandı:

“Ürettiğimizi satamıyoruz”

Saadet Partisi İskenderun İlçe Başkanı Muzaffer Filiz, parti genel merkezince Türkiye genelinde hazırlanan Saadet Partisi esnafı, çiftçiyi dinliyor konulu anket çizelgesinin İskenderun’daki sonuçlarını açıkladı.
Anket sonucunda esnafın yüzde 86’sı işlerin iyi veya kötü olduğunu belirtirken, yüzde 45.9’u ekonomiyi IMF’nin yönettiğini, yüzde 29.8’i ise ABD’nin yönlendirdiği sonucu ortaya çıktı.
“Saadet Partisi olarak ne muhalefet gibi toptan, reddiyeci bir anlayıştan yanayız ne de iktidar partisinin yaptığı yüzeysel bir anlayıştan yanayız” diyen Başkan Filiz, “ Çünkü biz makul çoğunluğun kabul edeceği fikirleri söylüyoruz. Makul çoğunluğun fikirlerle de uğraşmıyoruz. Biz kimseye yakın durmak ya da uzak durmak için değil, kimseyi bölmek veya çoğaltmak için değil, milletin önünü açmak için siyaset yapıyoruz. Kayıtsız, şartsız millet egemenliğin, adaletin, özgürlüğün hâkim olması ve yeniden büyük Türkiye’nin kurulması için mücadele ediyoruz. Kendi bildiğimiz doğru yoldan ilerliyoruz” diye konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × one =