İskenderun’da halı saha futbol takımı turnuvalarının favori ve şampiyon takımlarından olan Terzi Yaşar Halı Saha Futbol Takımı, hafta sonu Adana’da bölge müsabakalarına katılıyor.
İskenderun’da halı saha futbol turnuvalarında önemi başarılara imza atan takımın sponsoru Terzi Yaşar’ı işyerinde ziyaret ettik ve takımın bugünlere nasıl geldiğini kendi ağzından dinledik.
Gençleri kahvehanelerden ve kötü alışkanlıklardan kurtarmak için çaba sarf ettiklerini söyleyen terzi Yaşar Kuş, “Futbolu seviyorum ve esnaflardan oluşan genç arkadaşlarımız ile birlikte turnuvalara katılıyoruz. Nike firmasının düzenlemiş olduğu turnuvaları da kazandık ve İskenderun şampiyonu olarak Adana’ya gidiyoruz. Cumartesi günü Adana’da yapılacak olan müsabakalar da İskenderun halkımızdan destek bekliyoruz” dedi. Üçüncü lige çıkma yolunda önemli başarılar elde eden Yeni İskenderunspor’a da başarılar dileyen terzi Yaşar Kuş, “İnşallah şehrimizin turuncu-mavili ekibi şampiyon olarak Malatya’dan döner ve üçüncü lige çıkar. Çıkacaklarına da yürekten inanıyorum ve futbolcusundan yönetimine tüm camiaya başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here