Güvenlik kamerasından kaçamadı

0
99

Güvenlik kamerasından kaçamadıSanayi Sitesi’nde bulunan bir işyerinde güpe gündüz işçilerin gözü önünde akü çalarak kaçmak isteyen bir kişi, önce güvenlik kamerasına ardından da işyeri çalışanlarına yakalandı. Edinilen bilgilere göre öğle saatlerinde iş yerinde çalışan işçiler araç bakımıyla ilgileniyordu. Bu sırada bisikletle bir kişi işyerinin önüne gelerek durdu. Güvenlik kamerasını takip eden iş yeri yetkilileri ise durumdan şüphelendi ve hemen şüpheli tavırlar sergileyen kişiyi takibe aldı. Şüpheli şahıs bisikletten inerek iş yerinin içerisindeki aküyü alarak kaçmaya çalıştı. Bunun üzerine iş yeri çalışanları aküyü alarak kaçmaya çalışan Ayhan Ü’yü yakalayarak polislere teslim etti.
Güvenlik kamerasının saniye saniye kaydettiği hırsızlık olayını haber ekibimize anlatan iş yeri yetkilisi İlkin Kenar, “Gündüz saatlerinde çalıştığımız sırada şüpheli bir kişi geldi ve çevrede dolaşmaya başladı. Ben de güvenlik kamerasından şüpheliyi takip ediyordum. Bir ara iş yerimize girdi ve içeride bulunan aküyü alarak kaçmaya başladı. Biz de hemen hırsızın peşine düştük ve yakaladık. Sonra durumu polise bildirdik ve şüpheliyi polise teslim ettik” açıklamasını yaptı.
İş yerinde hırsızlık yapan Ayhan Ü. polisler tarafından sorgulandıktan sonra mahkemeye sevk edildi. Olayın faili Ayhan Ü. iş yerinden akü çalmak suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

nine + 18 =